חיפוש
חיפוש

איך זה עובד?

פותחים חשבון באליאקספרס לפי ההדרכה כאן בוחרים מוצר שאוהבים בI Love Ali כשלוחצים על קנה עכשו מועברים ישירות למוצר המומלץ באליאקספרס את המשך הקניה מבצעים שם לפי ההדרכה כאן אל תדאגו! לא משלמים יקר יותר כשעוברים דרך האתר שלי, זה אותו מחיר בדיוק.

קיבלת מוצר והוא לא תואם את הציפיות?

מקווה בשבילכם שלא תיתקלו בזה, וב"ה שלא קורה הרבה אבל בדיוק עבור כאלו מקרים יש הגנת צרכן מאליאקספרס אפשר לפתוח סכסוך לפי ההדרכה כאן ואליאקספרס תדון בתלונה ותחליט האם מוצדקת ומה השלב הבא

אתם בטח שואלים אז למה זה שווה לי?

אני חברה בתוכנית שותפים של אליאקספרס בתוכנית, אליאקספרס מתגמלת בעמלה את ממליצי המוצרים אני משקיעה זמן רב כדי להביא המלצות על הדילים הטובים ביותר והמוצרים המובילים, ואני שומרת על אמינות ושקיפות מלאה מולכם ע"י סימון המוצרים באתר

מה עוד אמור לעלות לי?

יש לשים לב למחירי המשלוח, הם משתנים ממוצר למוצר ומסוג משלוח אחד למישנו כמו כן, מוצרים שעלותם מעל 75$ ועד 500$ יחויבו בתשלום מע"מ של 17% + דמי טיפול במכס שימו לב! על חד פעמי ביבוא אישי יחול מס של 11 ש"ח לקילו בכל סכום קניה שהוא.

אם אני רוצה מוצר ואין באתר
מה אני עושה?

תפנו אלי בטופס צור קשר שנמצא בתחתית כל עמוד ואני אשתדל לעזור לכם למצוא אותו 🙂

מה זה הסימונים?

לכל מוצר באתר I Love Ali יש סימון אחד מבין ה-3
מומלץ מנסיון- מוצר שניסיתי אותו בעצמי ואני ממליצה עליו באופן אישי
מוכר אמין- מוצר ממוכר שהתנסיתי איתו, והוא אמין ומומלץ
חמש כוכבים- מוצר שקיבל דירוג ביקורת גבוה, או מוצר שהומלץ לי באופו אישי על ידידים שאני סומכת עליהם

איזה משלוח לבחור?

לפעמים למוצר יש כמה ארצות מהן הוא יכול להישלח במקרים האלו אם יש IL זה הכי טוב עבורנו בישראל- המוצר מאוחסן בקפריסין ומגיע במהירות לארץ אם לא CN זוהי האופציה שזמינה לישראל, ואז אני אוהבת לבחור את Aliexpress standard shipping מצאתי שזו שיטת המשלוח שמגיעה הכי מהר (יכול להיות אצלי גם תוך 10 ימים...) אבל זה יכול להשתנות גם בין איזורים שונים בארץ, ולכן כדאי לנסות את האופציות השונות וללמוד מה הכי מתאים לכם.

הירשם

הי, עדיין לא שמת כלום...

הצטרפו לניוזלטר ותשארו מעודכנים

קופונים הכי שווים, המלצות ומדריכים משתלמים :)